Studio Apollo je nahrávacie, mixážne a masteringové štúdio vybavené špičkovou svetovou technikou. Používame najkvalitnejšie lampové predzosilovače, mikrofóny, kompresory, eqvalizéry značiek (Neve, SSL, Manley, Neumann..) Viac v sekcii vybavenie. Nahrávacia miestnosť a réžia disponujú vyváženým akustickým priestorom. V štúdiu je dispozícii odpočinková miestnosť.

Najviac cenné sú však naše dlhoročné skúsenosti. Kapelám a interpretom vieme za príplatok poskytnúť produkciu piesní a vyťažiť tak z piesní maximum.

P.O.H, Bokom Okolky, IDEA, Christian Rysi, NExT5, Not Promising Case, DemFok, Dominika “WhO” Húšťavová, Samo Lorinčík, Peter Pleva – Within Silence, Tibor Bušo, Eva Lorková, The Rising Sign, Gipsy David, Dodo D.C. Bánovič, Richard Papp, Dertonson & Rambo, Frenciz, Nieže nie, Sarcas, TARGO, Gaby-G, SFS Orava, Vršanská muzika, Rovienca, Michal, Čo to?, Rappo, Luke on the Bass, Ján HUTO Hutira a iní. Zvukové ukážky v sekcii Referencie.

Štúdio sa nachádza neďaleko Dolného Kubína, 20 min. cesty od diaľnice D1. Presnú polohu poskytujeme klientom po zaplatení zálohovej platby za rezerváciu termínu nahrávania. 

Objednávky na mixáž a mastering Vami už nahratých stôp, vieme zrealizovať cez internet a to v čo najkratšom čase, v závislosti od náročnosti projektu.

Bezplatné parkovanie je zabezpečené priamo v areáli štúdia.

Ubytovanie v súkromí je možné priamo v objekte za cenu 30€ / osoba / noc. Na izbe sa nachádza wc + sprcha.

Stravovacie zariadenie nie je súčasťou objektu. Najbližšia reštaurácia je od nás vzdialená 3 Km.

Close Menu